Dzieła Początkujących Pisarzy


#1 2013-07-21 13:05:01

 Wega

Nowy

Skąd: Ziemia... Chyba niestety
Zarejestrowany: 2013-07-20
Posty: 6
Punktów :   

Wega się kłania~!

Yo~!



Wega chciała się ładnie powitać, więc Wega się wita. Jak już ktoś może zauważył, Wega uwielbia pisać o sobie w trzeciej osobie, głównie dlatego że... No bo tak o///o Ale zaraz to się zmieni...
Moje prawdziwe imię to Wiktoria, jednak wolałabym mieć Victoria. Niby nic takiego, ale dla mnie zawsze lepiej brzmiało. Hm.
Znajomi od czwartej klasy mówili na mnie "Pogo" od mojego nazwiska, ale ostatnio mi się to znudziło i 'rozkazałam' (połowa tak tego 'rozkazu' nie wypełnia) mówić na siebie Vi. Moja koleżanka mówi jeszcze Vi - chan lub z innym japońskim przyrostkiem, co mi szczerze nie przeszkadza.
Nick nie wziął się na pewno od weganki, gwiazdy lub Tori Vega z serialu "Victoria znaczy zwycięstwo"  (bo niektórzy już takie teorie mieli) a od mojej... Suczki o.o Właściwie to nie jedyny pies (ani zwierzę) w moim domu. Uwielbiam, wprost ubóstwiam zwierzęta (najbardziej psy, w następnej kolejności koty), ale nie pająki. Mam arachnofobię i krzyczę na ich widok. Niestety, i tak jestem zmuszana do sprzątania klatki, na której się od nich roi >.<
Jak już się tak rozpisuję to pragnę dodać, iż uwielbiam pisać. Najbardziej opowiadania. Kiedyś wychodziły mi wiersze, ale na dzień dzisiejszy... Nawet nie próbuję =,=" Piosenki pisałam jak byłam ośmiolatką, a dzisiaj tez jakoś nie potrafię złożyć tekstu. Może kiedyś...
Moim ulubionym kolorem jest fiolet, no i jeszcze błękit, a potrawą... Nie ma takiej O__O Czytam książki, jednak nie przeczytałam w swoim krótkim życiu za dużo, więc nie mam swojej ulubionej ani ulubionego autora - ciągle szukam.
Jestem również stworzeniem zwanym otaku - moje ulubione serie to między innymi KHR, Kuroko no Basuke, Durarara, Naruto, Fairy Tail i... No i to moje ulubione.
I... Właściwie nie mam pojęcia, co tu więcej napisać ^^"" Jak ktoś chce to niech pyta oWo

EDIT: Wega chciała jeszcze dodać, że ta na avatarze to yandere. Jeżeli ktoś wie, co to yandere, niechaj się nie boi, bo Wega nią nie jest... Chyba, bo nie sprawdzała o.O

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ninja-arena.pun.pl www.dyrtownia.pun.pl www.okecie93.pun.pl www.thoriaots.pun.pl www.tibia-forum.pun.pl